Priemysel

Parné čistenie
Vysokotlakové čistenie
Strojové čistenie

Hotely

Bežné upratovanie
Tepovanie
Dezinfekcia priestorov

Maloobchod

Čisteni košíkov
Čistenie regálov
Dezinfekcia priestorov

Kancelárie

Pravidelné upratovanie
Jednorázové upratovanie
Havarijné situácie

Prečo by ste si mali vybrať nás?

Sme zodpovedný dodávateľ čistiacich služieb v priemyselných a výrobných objektoch.

Našim zákazníkom ponúkame širokú paletu služieb v oblasti čistenia. Využívame rôzne technologické postupy s ohľadom na znečistenie a individuálne požadavky zákazníka. Pracujeme samostatne, dôsledne, rýchlo a iba s kvalifikovaným personálom. Havarijné situácie riešime do 24 hodín bez zbytočných príplatkov. Neúčtujeme si žiadne skryté príplatky.

Naša spoločnosť ponúka vysokokvalitné ekologické čistenie strojov, priemyselných a výrobných zariadení, gastrozariadení, obkladov a dlažby. Naše portfólio služieb je veľmi široké, pretože čistenie parou sa dá využiť v každej oblasti a preto nás neváhajte kontaktovať ohľadom akéhokoľvek čistenia. Vašu spoločnosť odbreníme od starostí s čistením a nakupovaním drahých čistiach prostriedkov. Pracujeme samostatne, rýchlo a dôkladne. Každého z našich klientov posudzujeme individuálne a snažíme sa pre neho navrhnúť najvhodnejšie riešenie.

Na čistenie používame profesionálne certifikované stroje. Rýchlo a precízne dokážeme odstrániť mastnotu a zažratú špinu aj zo strojov, ktoré sa dlhodobo nečistili. Počas čistenia nedochádza k žiadnemu poškodeniu, ani škrabancom.

Čistenie horúcou parou – využívame vysoko výkonné parné stroje od talianskej značky Idromatic , ktoré su vybavené najviac sofistikovanými technológiami a priateľsky ovládaným displejom. Doba zohrievania je len 4 minúty a teplota kotla je 180 stupnov pri tlaku 9 barov.

Zariadenia od tejto renomovanej značky sú vysoko výkonné a preto sa využívajú hlavne v priemysle, kde dosahujú výborný pomer čas / vyčistená plocha. Stoje sa tešia vysokej oblube vo svete a využívajú sa v USA, Austrálií a tiež v západnej Európe. Žiadny zo strojov, ktorý používame nieje straší ako 5 rokov a preto zákazníkovi ponúkame absolútne must have v oblasti clean servisu.

Stroje sú navrhnuté tak, aby dokázali vyčistiť veľmi znečistené výrobné zariadenia, dopravníky a stroje, kde niekoľko rokov nebol realizovaný žiadny čistiaci servis a na povrchu je usadený olej a iné mastnoty. Práve pre vysokú efektívnosť a minimálne náklady na čistiace prostriedky je parné čistenie tým správnym aj pre Váš výrobný alebo priemyselný závod, obchod, alebo hotel.